Trzy dni po zdobyciu Premier League w West Bromwich Chelsea sławiła swój tytuł przed swoimi kibicami przeciwko Watford 4-3 w poniedziałek w spektakularnym meczu. Piłkarze Chelsea na niebieskim koszulki piłkarskie świętują zwycięstwo z fanami.

Nowi mistrzowie z Anglii, którzy grali z zespołem w znacznej mierze remontowej, w końcu mieli ostatnie słowo w ostatnich minutach gry. Przed fanami, którzy obchodzili swoich bohaterów. W fajerwerkach, które obchodziły szóste miejsce swojego ukochanego klubu, łzy niemal zatonąły.

Po otwarciu emocjonalnego wyniku w 22 minucie, to właśnie ten sam John Terry, który nosił Koszulka Chelsea ponownie uruchomił grę, z niebezpieczną głową, która skorzystała z Etienne. Wtedy mecz okazał się szalony. César Azpilicueta (36.) i Michy Batshuayi (49. miejsce), dwie decydujące Marseillaje decydujące w ostatni piątek, również potrząsnęły siatką. To był Cesc Fabregas, który dał zwycięstwo nad nicią (88.).

Co jeszcze raz znów tytuł Premier League. Chelsea zakończy się niedzielnym spotkaniem z Sunderlandem po stronie Fuham Road.